• Proje 1

Hizmet Detayı


  • Proje İsmi : Proje 1
  • Web Site :

Proje 1

Şirket bünyesinden sürekli güncelleme yapılabilen bölümlerin yaratılması gerekir. Bu, şirket ürünlerinde yada hizmetlerinde olan değişiklik yada yenilikeri anında web sitenizden kullanıcılarınıza bilgi aktarımınızı sağlar.
Bayilerinizi ve müşterilerinizi, değişen ürün fiyatlarından, yeni ürün yada hizmetlerden ve firmanızda olan tüm yeniliklerden, sitenizde yaratılan kurumsala uygun bir biçimde, mailing yoluyla anında bilgilendirmenizi sağlayan projelerin eklenmesi gerekir. Bu, sitenizin sizi birçok zaman alan işlemlerden de kurtararak zaman kazanmanızı sağlar.
+ Şirketiniz bünyesinde, web sitesinden gelen geri bildirimlere (feedback) anında cevap verebilecek, güncel olayları web sitenize girebilecek, ürün/hizmet ve kampanya duyurularınızı varolan müşteri ve/veya bayilerinize belirli periyodlarla gönderecek bir birim oluşturulmalıdır. Böylece, elektronik ortama geçilerek, birçok şirket personelinin uzun zamanlar harcayarak yaptığı bu tarz işleri, tek bir personel normal işinden geri kalmayacak şekilde, birkaç tıklamayla halledebilir.

Diğer Projelerimiz